FAQ: Göztepe Spor Başkanı Kim?

Mehmet Sepil eşi kimdir?

Yeni Kulüpler Birliği Başkanı olan Mehmet Sepil futbolseverler tarafından araştırılmaya başlandı. 1955 doğumlu olan Mehmet Sepil 2014 yılında Göztepe Spor Kulübünü 7,5 milyon dolar karşılığında satın aldı. 30 yıldan fazla inşaat mühendisliği, inşaat ve yüksek teknoloji şirketlerinde mali ve idari yöneticiliği yapan

Mehmet Sepil ne iş yapar?

1955, İzmir), Türk iş adamı, inşaat mühendisi, Göztepe Spor Kulübü’nün 46. başkanıdır. Aynı zamanda Kulüpler Birliği’nde 2019-2021 yılları arasında başkanlık yapmıştır. 2014 yılında Göztepe’yi 7,5 milyon dolar karşılığında satın almış ve kulübün bütün borçlarını üstlenmiştir.

Mehmet Sepil kaç yaşında?

Süper Lig ekiplerinden Göztepe ‘nin kulüp başkanı Mehmet Sepil, ligin son haftasında 15 Mayıs Cumartesi günü şampiyonluk adaylarından Beşiktaş ‘la oynayacakları müsabakada bugüne kadar olduğu gibi Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) tanıdığı limitte seyirci alacaklarını bildirdi.

Mehmet Sepil dünyanın kaçıncı zengini?

Göztepe Kulübü Başkanı ve Genel Enerji’nin sahibi Mehmet Sepil ise 450 milyon dolarlık servetiyle üçüncü Egeli oldu. Duayen işadamı Selçuk Yaşar da 375 milyon dolarlık servetiyle 4’üncü Egeli olarak 100 zengin listesinde girdi. Egeli işadamlarını toplam serveti ise 2 milyar 925 milyon dolar oldu.

Dr irem Sepil kimdir?

Oxford Üniversitesi Zooloji bölümünde araştırmacı olan İrem Sepil, 5 yaşına kadar Amerika’da yaşadığını dile getirdi. 2005 yılında Boğaziçi Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümünde tamamladıktan sonra eğitimi için University of California Los Angeles’ta (UCLA) laboratuvar asistanı olarak çalışmıştır.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Spor Toto 2 Lig Ne Zaman Başlıyor?

Göztepe Teknik Direktörü Kim Oldu?

SON DAKİKA HABERİ: Kulüpler Birliği Vakfı’nda yeni başkan Ahmet Ağaoğlu oldu. Kararı, toplantı sonrası Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi açıkladı.

Sepil nedir?

sepil için 1 adet anlam bulundu. ‘ Sepil sepil ‘ ikilemesinde kullanılır ve ‘hafifçe yağan yağmur’u anlatır.

Birmilyon Mehmet nereli?

Sosyal medya fenomenin gerçek adı Mehmet Bucak’tır. 1 Milyon Mehmet Mehmet Bucak 1968 yılında Mersin’de doğmuştur. 2021 yılı itibarı ile 52 yaşındadır. Sosyal medya hesapları üzerinden instagram ve youtube’de yayınladığı video içerikleri ile yıldızı parladı.

Talat Papatya kimdir?

Papatya, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Ekonomi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun olmuştur. Birçok aile şirketinin yönetiminde yer almaktadır. 2014 yılından beri Göztepe Spor Kulübü’nün başkan yardımcısı ve yönetim kurulu üyesidir. Ayrıca Koruncuk Vakfı’nda strateji planlama komisyonu üyesidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *