Hızlı Cevap: Bursa Spor Antrenörü Kim?

Bursaspor teknik direktörü kim olacak?

” Teknik Direktör Mustafa Er olacak” Önceki dönem Bursaspor Başkanı Mesut Mestan ise oy çokluğu ile ibra edildi. Yeni Başkan Erkan Kamat, kongre sonrası yaptığı kısa konuşmada teknik direktörlük koltuğuna Mustafa Er’in getirileceğini ifade ederek, “Mustafa Er ile anlaşmaya vardık.

Bursa hocası kim?

Bursaspor Kulübü, teknik direktörlük görevi için İrfan Buz ile prensipte anlaşma sağladı.

Bursaspor Teknik Direktörü istifa etti mi?

Bursaspor, 2021-2022 sezonunun ilk haftasında sahasında Adanaspor’la 1-1 berabere kalmasının ardından Teknik Direktör Mustafa Er ile yollarını ayırmıştı.

Bursaspor’un yeni hocası kim oldu?

Bursaspor yönetimine liderlik eden ve40 milyon TL gibi önemli bir maddi destek koyacağını söyleyen Adanur, İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı’dır. 30 yaşında olan Emin Adalar, İnci Sözlük ve Uludağ sözlük sitelerinin de yarı hisselerine sahiptir.

Mustafa Er kaç yaşında?

Lig’de Samsunspor’un başında teknik direktörlük yapan Ertuğrul Sağlam, sezonun ilk 10 haftasından sonra geldiği ligde Samsunspor’u TFF 1. Lig’e taşımıştı. Yine ilk kez takım çalıştırdığı TFF 1.

Hikmet Karaman hangi takımın teknik direktörü?

Kayserispor teknik direktörü Hikmet Karaman, Kasımpaşa’yı 2-0 yendikleri maçın ardından konuştu. Süper Lig’in 4. haftasında sahasında Kasımpaşa’yı 2-0 yenen Yukatel Kayserispor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, “Genele baktığımızda 3 puan çok önemliydi. Çalışmaya devam, taraftara ve yönetime teşekkür ediyoruz.” dedi. 14

Mustafa Er ayrıldı mı?

Kulüpten yapılan açıklamada, “Kulübümüzde teknik direktörlük görevini üstlenen Mustafa Er ile yollarımız ayrılmıştır. Mustafa Er ve ekibine kulübümüze vermiş oldukları hizmetler ve katkılar için teşekkür eder, bundan sonraki futbol yaşantısında başarılar dileriz” ifadelerine yer verildi.

You might be interested:  Soru: Spor Ayakkabı Ayağımı Sıkıyor Ne Yapmalıyım?

Istanbul Spor teknik direktörü kim?

Fırat Gül

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *