Hızlı Cevap: Dalkılıç Spor Hangi Kargo?

Dalkılıç Spor kargo kaç günde gelir?

Satın aldığınız ürün 1-5 iş günü içinde size ulaştırılmak üzere kargo firmasına teslim edilmektedir.

Dalkılıç Spor kimin?

Onur Dalkilic – Firma Sahibi – Dalkılıç Spor | LinkedIn.

Dalkılıç orjinal mi?

Dalkılıç Spor’da satılan ürünler orijinal mi? Evet, Dalkılıç Spor web sitesindeki tüm ürünler resmi tedarikçilerden temin edilir. Ürünler de alıcılara faturalarıyla beraber gönderilir.

Dalkılıç Spor kapıda ödeme var mı?

Sitemiz üzerinden yaptığınız alışverişlerinizin ödemelerini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, kapıda ödeme, havale ve EFT yöntemlerini kulllanarak gerçekleştirebilirsiniz. Sitemizden verdiğiniz siparişlerin ödemesini kredi kartıyla online olarak yapabilirsiniz.

Dalkılıç Spor iade var mı?

İade ve Değişim. Müşteri, kullanılmamış ürünü (Cayma hakkı hükümlerine uygun olarak) 14 gün içerisinde ürünü kargo bedeli ödemeksizin Yurtiçi Kargo ile iade etme hakkına sahiptir. 14 Gün içerisinde iade edilemeyen ürün onaylanmış sayılıp iade kabul edilmemektedir.

Emekspor com güvenilir mi?

3. emekspor.com da kredi kartımı kullanmam güvenli midir? Diğer tüm mağazalarımızda kullandığınız kadar güvenlidir. Kredi kartı alışverişlerinde 256 bit SSL Güvenlik sistemini kullanmaktayız.

Sportive nasıl bir marka?

Sportive; Türkiye’nin çok markalı lider spor perakende zinciri olarak konumlanmış bir markadır. “En iyi markalar en iyi sen” mottosuyla yola çıkan Sportive ‘de spor dünyasına dair aradığınız pek çok markanın pek çok ürününü kolayca bulabilirsiniz.

Barcin com güvenilir mi?

Barcin.com’da satılan ürünler, resmi tedarikçilerinden temin edilmekte olup, size faturasıyla ulaştırılır ve %100 orijinaldir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *