Okuyucular soruyor: Erzurum Spor Başkanı Kim?

Erzurumspor un başkanı kim oldu?

BB Erzurumspor ‘da yapılan Olağan Genel Kurulunda seçime tek aday olarak giren mevcut başkan Ömer Düzgün yeniden başkanlığa seçildi. Süper Lig’e veda eden ve önümüzde ki sezon TFF. 1. Lig’de mücadele edecek olan BB Erzurumspor ‘da seçimli Olağan Genel Kurul Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.

Ömer düzgün ne iş yapar?

Erzurum doğumlu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Üsküdar’da aldı. Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitimi Bölümünden mezun oldu. Lisans Eğitimi olarak Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü’nü bitirdi. 2012 yılında Sakarya Üniversitesi Eğitim Bilimlerinde Yüksek Lisansını tamamladı.

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı kimdir?

Mehmet Sekmen, 30 Mart 2014 ve 31 Mart 2019’da yıllarında yapılan yerel seçimlerde büyük bir oy çoğunluğuyla Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na seçildi. Başkan Sekmen, 2016, 2017 ve 2018 yıllarında üç yıl üst üste yatırım bütçesi kullanımında Türkiye’nin en başarılı ‘Büyükşehir Belediye Başkanı’ seçildi.

Erzurumspor hangi tarihte kuruldu?

Türk-İslam sanatının simgelerinden biri olan çift başlı kartal figürü, bir süre önce kapanan Erzurumspor Kulübü ile Büyükşehir Belediyesinin amblemi olarak kullanılmaktadır.

Ömer Düzgün hangi takımı tutuyor?

Üneş’in istifasının ardından Erzurumspor Kulübü Başkanı Ömer Düzgün oldu. Ömer Düzgün ‘ün kulüp başkanlığını kongreye kadar devam ettireceği söyleniyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *