Okuyucular soruyor: Ismek Spor Kayıtları Ne Zaman Başlıyor?

2021 İSMEK kayıtları ne zaman başlıyor?

Ücretsiz eğitim içeriklerinden oluşan UZEM ders programları için online kayıt yaptırmanız yeterli. İSMEK Uzaktan Eğitim Merkezi’nin (UZEM) 2020- 2021 eğitim dönemi kayıtları, 21 Eylül 2020 tarihinde başlıyor.

2021 İSMEK yüz yüze eğitim ne zaman?

İSMEK ‘te Beklenen Yüz Yüze Eğitimler Başlıyor Yüz yüze eğitimlerde yeni dönem kayıtları için 13 Eylül tarihinin konuşulduğu şu dönemlerde eğitimlerin de 27 Eylül itibariyle başlaması planlanıyor.

İSMEK 2022 kayıtları ne zaman başlıyor?

Kayıtlar, 25 Ocak’a kadar devam edecek. Eğitimlerden faydalanmak isteyenler İSMEK ‘in web sitesi üzerinden ön kayıtlarını gerçekleştirebilecek. İSMEK ‘te yeni eğitim dönemi başlıyor. Eğitimlere ön kayıtlar 13-25 Ocak tarihleri arasında yapılabilecek.

Ismeke nasıl kayıt olunur?

İSMEK’e artık internet üstünden kayıt olunabilir. Her yıl yüzlerce kursiyeri mezun eden İSMEK’e kayıt olmak için İSMEK kayıt sayfasına girmeniz gerekiyor. Online olarak kaydınızı oluşturduktan sonra size en yakın İSMEK merkezine gidip kimlik fotokopinizi bırakmanız yeterlidir.

Halk Eğitim Merkezi Kursları Ne Zaman Başlıyor?

İşte detaylar. Halk Eğitim kurslarının ne zaman açılacağı ile ilgili yapılan açıklamalar yakından takip ediliyor. Konu ile ilgili son dakika açıklaması Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapıldı. MEB açıklamasında hayat boyu öğrenme kurumlarında yüz yüze eğitim faaliyetlerine 11 Ocak’tan itibaren başlanacağı duyurdu.

You might be interested:  Soru: Koray Spor Nerede?

Halk Eğitim Kursları Ne Zaman Açılacak 2020 2021?

“Hayat boyu öğrenme kurumlarında verilen tüm kurslar, 18 Mayıs-1 Haziran 2021 arasında hafta içinde yüz yüze eğitim şeklinde devam edecek. Kurslar, 07.00 ile 21.00 saatleri arasında, günlük çalışma süresi aynı kurstan en fazla sekiz ders saati olacak şekilde uygulanacak.

Yüz yüze eğitim kayıtları ne zaman başlıyor?

2021-2022 eğitim öğretim yılı takvimi Eğitim öğretim tüm kademelerde 6 Eylül’de yüz yüze başlayacak.

Ismek uzaktan eğitime nasıl kayıt olunur?

İBB İSMEK Uzaktan Eğitim Merkezinin verdiği eğitimlerden yararlanmak istiyorsanız uzem.ibb.gov.tr web sitesi üzerinden kayıt olmak istediğiniz eğitim sayfasındaki ” EĞİTİM KAYIT ” butonuna tıklayanız.

Ismek uzaktan mı?

İSMEK ‘in nitelikli eğitimlerini dijital ortamda İstanbullulara ulaştıran Uzaktan Eğitim Merkezi, son bir yıl içerisinde yaklaşık 309 bin kişiye eğitim verdi. Daha fazla insan öğrenebilsin, kendini sanatsal, mesleki ve kişisel gelişim alanlarında geliştirebilsin diye eğitim yelpazesine yeni programlar ekledi.

Ismek online eğitim ne zaman başlıyor?

İSMEK Uzaktan Eğitim Merkezi’nde yeni kayıtlar, 7 Mayıs 2021 tarihinde başlıyor. 17 Mayıs’ta başlayacak eğitimler için İstanbulluların bilişim teknolojilerinden çocuk gelişimine, yabancı dillerden el sanatlarına, muhasebe ve finanstan güzellik ve saç bakımına kadar pek çok alanda, yüzlerce seçeneği olacak.

Ismek kursları ne kadar sürüyor?

İSMEK Kursları Hafta İçi Ve Hafta Sonu Gündüz Tam Gün 8 Saat, Yarım Gün 3-4-6 Saat, Ve Akşam Olarak Açılabilmektedir. Tam Günlük Kurslarda Eğitim Sabah Saat 09:00’da Başlayıp Akşam 16:10’da Sona Erer. Yarım Günlük Kurslar Sabah Grupları İçin 4 Saatlik Bir Kurs Saat 09:00’da Başlayıp, 12:10’da Sona Erer.

Ismek kursları hangi bölümler var?

İSMEK Kursları Nelerdir?

  • Ahşap teknolojisi,
  • Bahçecilik,
  • Siber güvenlik,
  • Gazetecilik,
  • Giyim ve üretim teknolojileri,
  • Hukuk,
  • Hayvan yetiştiriciliği,
  • Gıda teknolojisi,
You might be interested:  E Spor Takımına Nasıl Girilir?

Internetten kurs başvurusu nasıl yapılır?

Başvurular, https://odsgm.meb.gov.tr/kurslar veya https://e- kurs.meb.gov.tr internet adresinden e- kurs modülü üzerinden gerçekleşecek.

Ismek kimler kayıt olabilir?

ÜSMEK ‘ te yetişkin eğitimlerine; kursun başlama tarihine göre 16 yaşını dolduran aday kursiyerlerimiz başvuru yapabilecektir. ÜSMEK eğitimlerine 18 yaşından küçük tüm kursiyerler ancak Veli Muvafakatnamesi getirerek katılabileceklerdir.

Ismek e kimler başvurabilir?

1. grup: Branşında ön lisans mezunu, meslek lisesi mezunu veya ustalık belgesine sahip 291 part- time öğretmen. 2. grup: Branşında lisans mezunu, ön lisans mezunu ve en az 4 yıl deneyimli 722 part-time öğretmen. 3. grup: Branşında yüksek lisans mezunu veya lisans mezunu ve en az 4 yıl deneyimli 579 part-time öğretmen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *