Okuyucular soruyor: Macfit Spor Salonu Nerede?

Spor salonları kaça kadar?

Bu iş yerleri arasında spor salonları da yer aldı. Hafta içi yasaklarının saat 22:00’ye çekilmesi dolayısıyla spor salonlarının 07:00-21:00 saatleri arasında faaliyet göstermesine karar verildi.

MACFit ödeme nasıl yapılır?

Üyelik ücretini yalnızca kredi kartı ve Akbank, Yapı Kredi, İşbankası, Ziraat Bankası, Finansbank ve Garanti Bankası Bankamatik (debit) kartlarından biri ile ödeyebilirsin. Üyelik işlemlerini online sistem üzerinden gerçekleştirdiğimiz için nakit ödeme kabul edemiyoruz.

MACFit saat kaçta kapanıyor?

Macfit, spor salonlarının çalışma saatleri, hem haftanın içindeki günler mesaiye saat 07.00’de başlamakta olup, akşam kapanma saati 20.00’a dek aralıksız biçimde çalışmaktadır. Hafta sonu günleri yani Cumartesi- Pazar günleri ise Macfit spor salonları sokağa çıkma kısıtlamaları nedeniyle hizmet verememektedir.

Macfitin sahibi kimdir?

MAC ve MACFit markalarının sahibi olan Mars Sportif’in CEO’su Bahar Uçanlar, “Geçen yıl spor salonuna gidip spor yapanların sayısı 1 milyon 960 bin iken, bu yıl 2 milyon 100 bin kişiye çıktı.

MACFit program yazıyor mu?

MACFit ‘te tüm grup dersleri ücretsiz. Kulübünün ders programını hem MACFit Mobil üzerinden hem de web sitemizdeki kulüp sayfandan görüntüleyebilirsin.

2021 spor salonları açık mı?

Haziran ayı normalleşme genelgesi ile beraber kademeli normalleşme sürecinin ikinci etabında 14 Nisan 2021 tarihinden itibaren faaliyetlerine ara verilen spor salonlarının durumu hakkında İçişleri Bakanlığı bilgi verdi. Buna göre bu işletmeler pazar günleri hariç açık olacak.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Menopozda Hangi Spor?

Spor salonları kaçta açılıyo?

Spor salonları ne zaman açılacak? Kabine Toplantısı sonrası Kabine Toplantısı sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Kahvehane, kafe, çay bahçesi, halı saha, spor salonu, lunapark gibi işletmeler kurallar çerçevesinde pazar günü hariç 07.00-21.00 arasında yarından itibaren çalışabilecek” dedi.

Fitness açık mı?

Fitness salonları açı açık mı? Salgın sebebiyle uygulanan pek çok kısıtlama 1 Haziran tarihinde revize edildi. İçişleri Bakanlığı genelgesine göre spor salonları 1 Haziran Salı gününden itibaren Pazar günleri hariç haftanın altı günü 07.00-21.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

MACFit üyeliğimi nasıl dondururum?

Eğer yıllık üyeysen 2 ay ücretsiz dondurma hakkın var, üyeliğini 3. kez dondurmak istersen 25 TL ödeyerek bunu yapabilirsin. Dondurma talebini kulübüne gelerek belirtmen gerekmektedir. Dondurma süresi; talebini ilettiğin ayı takip eden ayın ilk günü başlar ve son günü sona erer. Dondurma süresi minimum 1 ay olabilir.

MACFit açıldı mı?

T.C. İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan yeni genelge doğrultusunda, 1 Haziran itibarıyla gereken tüm aksiyonları alarak kulüplerimizin kaplılarını tekrar açtık. Kulüp bazlı güncel çalışma saatlerimiz için macfit.com.tr ve MACFit mobil uygulamasında yer alan kulüp detay sayfalarımızı takip edebilirsin.

Kredi kartı Blokajlı üyelik ne demek?

Katılımcılar sisteme katkı paylarını banka havalesi ve kredi kartıyla yoluyla yapabiliyorlar. Banka ve BES şirketi arasındaki imzalanan sözleşmede blokaj süresi belirtiliyor. Katılımcıdan kredi kartı yoluyla tahsil edilen katkı payları blokaj süresi sonunda BES şirketine yatırılıyor.

Fitness saat kaçta kapanıyor?

18-11-2020 Tarih ve 19161 Sayılı Genelgesinde belirtilen esaslar doğrultusunda, Federasyonumuz tarafından yeterlilik belgesi verilerek çalışma izni olan, Özel Beden Eğitimi ve Spor Salonlarının, hafta içi Cuma günleri dahil olmak üzere her gün saat 22:00’a kadar, hafta sonları ise saat 20:00’a kadar hizmet verebileceği

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Günlük Spor Nasıl Yapılmalı?

Macfitler kapalı mı?

MACFit, hafta içi 07:00-23:00 saatleri arası hizmet vermektedir. MACFit, hafta sonları 08:00-21:00 saatleri arası hizmet vermektedir. MACFit, dini ve milli bayramlarda ilk gün genelde kapalı olup, diğer günler hizmet vermeye devam eder.

MACFit ramazanda kaça kadar açık?

Ramazan ayı boyunca tüm MACFit ‘ler saat 00:00’a kadar açık!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *