Okuyucular soruyor: Spor Istanbul Genel Müdürü Kim Oldu?

Spor Istanbul müdür?

I. Renay Onur – Genel Müdür – Spor İstanbul | LinkedIn.

I Renay Onur kimdir?

Türkiye’nin en iyi üç yardımseverlik koşucusundan birisidir. Profesyonel kariyerinin yanı sıra, spor aracılığıyla sivil toplum kuruluşlarına (STK) kaynak yaratmayı hedefleyen yardımseverlik koşusunu Türkiye’de tanıtmayı ve yaygınlaştırmayı sağlayan bir sivil toplum kuruluşu olan ADIM ADIM’ın kurucularındandır.

Spor A.Ş nereye bağlı?

Fatih ilçesine bağlıdır. Spor AŞ Genel Müdürlüğü haritası İstanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir.

Ibb spor ne zaman açılacak?

Tesislerimiz 17 Mart 2021 tarihi itibariyle kademeli olarak üyelerimizin kullanımına açılmıştır.

Spor A.Ş Genel Müdürü kim?

İ. Renay Onur, ODTÜ Makina Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu.

Ibb spor tesisleri kapanıyor mu?

İBB ‘ye ait kültür merkezlerinin kapalı kalmasına ve tüm müzelerin yanı sıra SPOR AŞ’nin işlettiği İBB spor tesislerin kapatılmasına karar verildi. Kapalı salonda izleyicisi olan sahne sanatları da online olarak icra edilecek. Benzer bir veri İBB ve iştirakleri çalışanları açısından da geçerlidir.

Spor A.Ş ye nasıl kayıt olunur?

Bunun için öncelikle www. spor.istanbul adresine gitmeniz ve sayfanın Sağ Alt tarafında bulunan kırmızı yuvarlak içerisine alınmış olan TESİS ÜYELİĞİ | ONLINE KAYIT linkine tıklamanız gerekmektedir.

Spor A.Ş kapalı mı?

Tesislerimizin çalışma saatleri 1 Temmuz’dan itibaren 07.00-23.00 olarak değişiyor.

Spor okulları ne zaman açılacak?

2021 yaz spor okulları kayıtları,Gençlik ve Spor Bakanlığının 14/08/2020 tarih 43885122-100-E.811149 sayılı yazısına istinaden salgın tedbirlerine uygun şekilde 14/06/2021 tarihinde saat 10.00’da başlayacaktır.

You might be interested:  FAQ: Spor Oncesi Ne Yenmeli?

Gaziantep Belediye Spor Salonları ne zaman açılacak?

Gaziantep ‘e 12 yüzme havuzu ve 10 spor salonu inşa edilecek! Yatırımlarına hız kesmeden eden Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen “Mahalle Tipi Havuz Projesi” kapsamında 13 yüzme havuzu 2020 Mayıs ayının sonunda hizmete alınacak.

Cemal Kamacı Spor Kompleksi hangi spor dalları?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Cemal Kamacı Spor Kompleksimiz vatandaşlarımıza hizmet veriyor. Tesisimizde her yıl binlerce İstanbullu’nun daha aktif bir hayat sürmesi için verdiğimiz sportif hizmetler dahilinde yüzme, fitness, stüdyo, tenis, futbol, jimnastik ve masa tenisi yer alıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *