Sık sorulan: Ahmet Çakar Spor Programı Hangi Kanalda?

Ahmet Çakar hangi programda çıkıyor?

Hâlen Beyaz Futbol programında yorumculuk yapmaktadır.

Beyaz TV Derin Futbol hangi günler?

AHMET ÇAKAR, SİNAN ENGİN, ABDÜLKERİM DURMAZ, RASİM OZAN KÜTAHYALI ve ONUR YILDIZ her hafta DERİN FUTBOL ‘da biraraya geliyor… Dev kadro, gündem yaratan konularla Pazartesi akşamları 23.30’da Beyaz TV ekranlarında…

Beyaz Futbol da kimler var?

Ertem Şener’in hazırlayıp sunduğu “ BEYAZ FUTBOL ” Ahmet Çakar, Sinan Engin, Rasim Ozan Kütahyalı ve Abdülkerim Durmaz’ın yorumlarıyla Pazar günleri 23:00’da BEYAZ TV’de yayınlanmaktadır.

Ahmet Çakar hangi hastanede doktorluk yapıyor?

Çakar, İstanbul Erkek Lisesi’ni bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olarak aynı yıl İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Pratisyen Hekim olarak görevine başlamıştır. Tıp doktoru olan ve üst düzey hakemlik de yapmış olan Çakar, şimdilerde spor yorumculuğu ve yazarlığı yapmaktadır.

Ahmet Çakar hangi takımı tutuyor?

Beyaz TV’de yayınlanan ‘Beyaz Futbol’ programında yine ses getirecek bir olay yaşandı. Ahmet Çakar canlı yayında Galatasaraylı olduğunu açıkladı.

Beyaz Futbol Derin Futbol saat kaçta?

Ekranların sevilen spor programlarından olan Beyaz Futbol Pazartesi akşamları 23:30’da başlıyor. Haftanın nefes kesen tüm maçları, teknik direktör ve oyuncuların performansları, şampiyonluk yarışındaki son durum, futbol dünyasının duayenleri tarafından yorumlanıyor.

You might be interested:  FAQ: Spor Yaparken Ne Kadar Protein Alınmalı?

Beyaz Futbol Pazar ne zaman?

BEYAZ FUTBOL Cumartesi günleri 23.30’da ONUR YILDIZ ve SİNAN ENGİN’in yorumlarıyla ile; Pazar günleri ise yine aynı saatte AHMET ÇAKAR, SİNAN ENGİN, ABDÜLKERİM DURMAZ, RASİM OZAN KÜTAHYALI ve ONUR YILDIZ’ın yorumlarıyla Beyaz TV ekranlarında…

Abdülkerim Durmaz hangi kanalda?

Abdülkerim Durmaz, 13 Eylül 1960, Karagümrük, İstanbul doğumlu Türk eski futbolcu, teknik direktör. Şuan Beyaz TV’de yayınlanan Beyaz Futbol programında yorumculuk yapmaktadir.

Spor Toto Süper Lig ne zaman başlayacak?

Süper Lig ‘in 64. Sezonu olacak 2021-2022 sezonu 13 Ağustos’ta başlayacak. Ligin ilk yarısı 27 Aralık’ta sona erecek ve 7 Ocak’ta ikinci yarısı başlayacak. Sezonun bitiş tarihi ise 22 Mayıs’ta olacak.

Beyaz Tv’de bugün ne var?

BEYAZ TV YAYIN AKIŞI

  • 01:15. Cehennem Melekleri 3. Saat: 01:15 – 03:15 (120 dakika)
  • 03:15. Ben Efsaneyim. Saat: 03:15 – 05:15 (120 dakika)
  • 05:15. Kuran-ı Kerim Cüz. Saat: 05:15 – 06:00 (45 dakika)
  • 06:00. Cehennem Melekleri 3.
  • 06:15. Hayatta Her Şey Var.
  • 08:00. O da Burada.
  • 08:45. Söylemezsem Olmaz.
  • 11:00. Hayatta Her Şey Var.

Rasim Ozan Kütahyalı hangi takımı tutuyor?

Koyu bir Galatasaray taraftarı olan Rasim Ozan Kütahyalı, Beyaz TV’de yayımlanan Beyaz Futbol yayınına Fenerbahçe forması ile çıktı.

Sinan Engin aslen nerelidir?

Beyaz TV’den ayrılan spor spikeri Ertem Şener, tv100 ile anlaşma sağladı. Şener, tv100 kanalında ‘VAR Odası’ isimli yeni bir program yapacak.

Beyaz Futbol nerede çekiliyor?

Beyaz Futbol ekibi, çekimleri The Green Park Pendik Hotel’de gerçekleştirilen Adam Mısın filminde buluşuyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *