Yeni Malatya Spor Teknik Direktörü Kim?

Yeni Malatyaspor Başkanı kim?

Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, Süper Lig’in 42. ve son haftasında oynayacakları Galatasaray maçı öncesi açıklamalarda bulundu.

Yeni Malatyaspor nerede kamp yapıyor?

Takımımız, ilk etap kamp çalışmalarına 1 Temmuz Perşembe günü Malatya ‘da başlayacak. 6 Temmuz’a kadar hazırlıklarına Malatya ‘da devam edecek olan takımımız, iki günlük iznin ardından ikinci etap kamp çalışmaları için 8 Temmuz Perşembe günü Bolu Abant’ta top başı yapacak.

Yeni Malatyaspor kimi transfer etti?

Son dakika haberi: Yeni Malatyaspor, Sadık Çiftpınar’ı transfer etti. Süper Lig ekiplerinden Yeni Malatyaspor, Sadık Çiftpınar’ı kadrosuna kattığını duyurdu.

Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü hangi takımlı?

İrfan Buz (15 Nisan 1967, İstanbul), Türk eski futbolcu ve teknik direktör. Süper Lig ekiplerinden Yeni Malatyaspor ‘u çalıştırmaktadır.

Adil Gevrek kimdir nerelidir?

Hayatı Malatya’da doğan Adil Gevrek, 12 yaşında İstanbul’a gelmiştir. Burada 23 yaşına kadar tekstil sektörünün, 23 yaşından sonra ise plastik sektörünün çeşitli kollarında çalışmıştır.

Yeni Malatyaspor yeni sponsoru kim?

Süper Lig ekiplerinden Yeni Malatyaspor, isim sponsorluğu konusunda kripto para işlem platformu Helenex ile anlaşmaya varıldığını açıkladı. Sarı-siyahlı kulüpten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Helenex kripto para işlem platformu, Yeni Malatyaspor ‘umuzun sezon sonuna kadar isim sponsoru olmuştur.

Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü istifa etti mi?

Süper Lig’de son dakika haberi Yeni Malatyaspor ‘da teknik direktör Hamza Hamzaoğlu dönemi sona erdi. Sarı Kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, ” Teknik Direktörümüz Hamza Hamzaoğlu ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırmış bulunmaktayız.” ifadeleri kullanıldı.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Gs Hatay Spor Maçı Ne Zaman?

Irfan buz kimdir nerelidir?

İrfan Buz 15 Nisan 1967 yılı İstanbul doğumlu Türk teknik direktör ve aynı zamanda eski futbolcudur. 15.04.1967 İstanbul doğumludur. 1971 yılında ailesi ile birlikte Almanya’ya göç etti. Almanya’da öğrenimini tamamladıktan sonra olarak Dortmund Üniversitesi Teknik İnşaat bölümünden inşaat teknikeri olarak mezun oldu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *